A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Засідання виконавчого комітету

Дата: 09.08.2023 13:04
Кількість переглядів: 158

08 серпня 2023 року у приміщенні селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому були розглянуті питання:

1. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про схвалення проєкту договору про співробітництво Новобузької міської ради та Березнегуватської селищної ради».

2. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про затвердження Програми збереження архівних фондів та розвитку архівної справи Березнегуватської селищної ради на 2023 рік».

3. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2023 рік».

4. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2020-2023 роки, затвердженого рішенням селищної ради від 30 червня 2020 року №5 (зі змінами)».

5. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про встановлення податкових пільг зі сплати земельного податку на земельні ділянки, не придатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами на території Березнегуватської селищної ради».

6. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Березнегуватської селищної ради на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 07 вересня 2021 року №3».

7. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року №6».

8. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про затвердження переліку інститутів громадського суспільства, визначених переможцями конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки на конкурсній основі».

9. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 жовтня 2021 року №10 «Про зміну назви Березнегуватської селищної ради Березнегуватського району Миколаївської області та її виконавчих органів».

10. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна з Державного підприємства «Дослідне господарство «Реконструкція» Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення» до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради».

 11. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, укладеного між Березнегуватською селищною радою та Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) без проведення аукціону».

12. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про дострокове розірвання договорів оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради, укладених між Березнегуватською селищною радою та Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) без проведення аукціону».

 13. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про створення піклувальної ради Березнегуватського ліцею Березнегуватської селищної ради Миколаївської області та затвердження Положення про неї».

14. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про звернення до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти щодо погодження виключення з базової мережі закладів культури Червоноярського сільського клубу Березнегуватської селищної ради».

15. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про надання згоди на безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради».

16. Про перевірку стану готовності закладів освіти Березнегуватської селищної ради до нового 2023-2024 навчального року.

17. Про надання дозволу на проведення масового заходу в період дії воєнного стану на території Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради.

18. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Березнегуватської селищної ради від 01 серпня 2023 року №3.

19. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Березнегуватської селищної ради від 01 серпня 2023 року №4.

20. Про надання дозволу на укладання та підписання угоди про розірвання договорів оренди земельних ділянок.

21. Про надання дозволу на вчинення дій щодо укладення договорів про поділ земельних ділянок.

22. Про зміну номера житлового будинку.

 Заслухавши інформації із зазначених питань та в результаті обговорення прийняті відповідні рішення виконавчого комітету селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано