Засідання бюджетної комісії

Дата: 11.08.2023 09:29

Фото без опису09 серпня 2023 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з  питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. До плану роботи комісії було включено наступні питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади за січень-червень 2023 року.
  2. Про зміни до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  3. Про погодження продовження терміну дії контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради Вавіліним Олегом.

Фото без опису

Перші два питання плану роботи члени постійної комісії, після детального обговорення, підтримали та рекомендували винести на розгляд спільного засідання постійних комісій селищної ради. Стосовно третього питання було рекомендовано селищному голові Бойку Сергію продовжити контракт з директором комунального некомерційного підприємства «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради Вавіліним Олегом терміном на п’ять років.