СВІТ ЗНАНЬ!

Дата: 29.08.2023 13:46

Фото без описуВ рамках проекту «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Одеській та Миколаївській області для задоволення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали від збройного конфлікту в Україні», що реалізується Благодійним Фондом «Вітри Змін» за фінансової підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, 23 серпня 2023 року усім першокласникам, які будуть навчатися у закладах освіти Березнегуватської громади вручено канцелярське приладдя.

Завдяки співпраці структурних підрозділів Березнегуватської селищної ради з благодійними організаціями, надійними партнерами та спонсорами, наша громада вкотре має можливість підтримувати у складний час наших дітей.

Злагоджена, якісна і своєчасна робота дозволяє нам залучати фонд «Вітри Змін» для отримання різних видів допомоги.

Висловлюємо дитячому фонду слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу, якою вони дарують не просто матеріальні цінності, а дають надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я тих, хто потребує допомоги, які не стоять осторонь проблем простих людей!

Ще раз дякуємо за турботу і підтримку. Бажаємо Вам успіхів, благополуччя і МИРУ!

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!