A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ , ЩО ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 31.08.2023 14:04
Кількість переглядів: 22

Відповідно до статті 37 Закону України «Про військовий обов’язок  і військову службу», правил військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, визначених постановою КМУ від 30 грудня 2022 р. № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів», військовозобов’язані громадяни України, які прибули до нового місця проживання повинні з’явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік.

На території Березнегуватської селищної ради внутрішньо переміщені особи можуть стати на військовий облік звернувшись до третього відділу Баштанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що знаходиться за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, смт Березнегувате, вул. 1 Травня, 117.

Військовий облік ведеться на підставі даних паспорта громадянина України та військово-облікових документів.

Військово-обліковими документами є:

для призовників - посвідчення про приписку до призовної дільниці;

для військовозобов’язаних - військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного;

для резервістів - військовий квиток.

Наголошуємо, про втрату військово-облікового документа призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні негайно повідомляти відповідні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

 

Більш детальніше з правилами військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів можна ознайомитись на Урядовому порталі в постанові КМУ № 1487 від 30.12.2022  за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1487-2022-%D0%BF#Text


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано