ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБКИ ПРОЄКТУ ПЛАНУ (ПРОГРАМИ) СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ 2024- 2027 РОКИ

Дата: 01.09.2023 10:56

Фото без описуВідповідно постанови Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів  економічного і соціального розвитку та складання проєктів бюджетної декларації та державного бюджету», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 березня 2016 року № 75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо  формування і реалізації прогнозних та програмних документі (зі змінами) повідомляє про початок розробки проєкту Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2024-2027 роки.

Підстава для розробки: розпорядження селищного голови від 22 серпня 2023 року № 94-р «Про розробку проєкту Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2024-2027 роки.»

Замовник та виконавець: виконавчий комітет  Березнегуватської селищної ради.

Мета проєкту: підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості громади, забезпечення відновлення та належного функціонування інфраструктурних об’єктів, поліпшення якості та доступності суспільних послуг, підвищення соціальних стандартів життя та зростання економічного добробуту населення.

Пропозиції для врахування в Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2024-2027 роки приймаються в письмовій формі на адресу: смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа,10 або на електронну адресу berez.econom@gmail.com .

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення (1 вересня 2023 року) про початок розробки проєкту Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2024-2027 роки/

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.