Засідання земельної комісії

Дата: 13.10.2023 14:53

Фото без опису13 жовтня 2023 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища. Вела засідання голова постійної комісії Доценко Вікторія. До плану роботи постійної комісії було включено 21 питання. Всі питання були детально опрацьовані членами комісії. Інформував на засіданні начальник відділу земельних відносин селищної ради Недогон Віктор. Участь в роботі комісії  взяли  старости старостинських округів. З окремих питань порядку денного було заслухано заявників. По кожному  питанню прийнято відповідні рекомендації постійної комісії, з урахуванням яких будуть підготовлені проєкти рішень для подальшого розгляду  на сесії селищної ради.