Ментальне здоров’я - це...

Дата: 25.10.2023 16:19

Плакати, коли болить. Радіти приємним речам. Звертатися по допомогу до психолога. Усе це — ментальне здоровʼя, і про нього — серія малюнків, яку для комунікаційної кампанії «Ти як?» створила українська ілюстраторка Ольга Дегтярьова.

Ці ілюстрації відображають важливу річ: бути ментально здоровим зовсім не означає бути весь час щасливим чи у гарному настрої. Це означає мати здатність відчувати цілий спектр емоцій і дозволяти собі як хороші, так і погані, вчасно розуміти, коли потрібна допомога, і не соромитися її.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомила перша леді України Олена Зеленська.

Усі віжуали можна вільно використовувати, адже вони створені для того, щоб якомога більше людей подбали про свій психологічний добробут. Їх можна завантажити на сторінці Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як»: https://www.howareu.com. Будь ласка, вказуйте авторство ілюстрацій і поширюйте знання про ментальне здоровʼя.