Пам’яті жертв голодоморів в Україні

Дата: 24.11.2023 11:53

Фото без описуУ четверту суботу листопада українці по всьому світу вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.

У 2006 році Україна офіційно визнала Голодомор геноцидом свого народу. Адже внаслідок штучних голодів загинули мільйони невинних людей.

Сучасна трагедія українського народу наочно демонструє, що ніколи не можна пробачати та забувати злочини проти людства. Геноцид має бути засуджений усім світом, а невинні жертви — вшановані.

У 2023 році День пам’яті жертв Голодомору відзначають 25 листопада.

Керівники Березнегуватської селищної ради вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні, поклавши квіти та встановивши  лампадки до пам’ятного знака жертвам голодоморів.