День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 12:03

Фото без опису6 грудня — свято тих, хто захищав і нині захищає територію нашої країни від ворога, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.
Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Служба у лавах Української армії – це не тільки професія, для більшості наших воїнів – це справа всього життя. Вони захищають кордони нашої країни, її національні інтереси, забезпечують спокій громадян.
На жаль, війна не буває без жертв, і серед наших земляків є ті, хто віддав своє життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться у серцях жителів нашої громади.

Сьогодні керівники та громадськість вшанували пам'ять загиблих воїнів та  поклали квіти до пам’ятного знака захисникам Вітчизни.