Дата: 14.12.2023 15:06

Фото без опису14 грудня 2023 року о 10.00 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 42 питання. Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Березнегуватської селищної ради  від 05 грудня 2023 року, про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, про встановлення опіки над майном дитини-сироти, про продовження строку перебування дітей, позбавлених батьківського піклування, в державних дитячих закладах, про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, рішення про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Березнегуватської селищної ради на 2024 рік, схвалили проєкти рішень Березнегуватської селищної ради, які планується винести на розгляд чергової сесії селищної ради. Крім цього прийняли рішення про надання матеріальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку та затвердили план роботи виконавчого комітету Березнегуватської селищної ради на 2024 рік.