ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення з питань перейменування населених пунктів та об’єктів топоніміки на території Березнегуватської селищної ради

Дата: 15.12.2023 16:06

Організатор громадського обговорення - Березнегуватська селищна рада.

Мета проведення громадського обговорення: забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності Березнегуватської селищної ради, вивчення думки громади щодо перейменування населених пунктів та об’єктів топоніміки на території Березнегуватської селищної ради (на виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», перейменування назв, які пов’язані з російською імперською політикою та які не відповідають стандартам державної мови).

Перелік  населених пунктів та об’єктів топоніміки на території Березнегуватської селищної ради, які пропонується перейменувати:

- по Лепетиському старостинському округу: село Новоросійське, село Червоний Яр, село Кавказ;

- по Маліївському старостинському округу: село Червоний Став;

- по Висунському старостинському округу: село Червонопілля, село Одрадне.

тип

Ярослава Лук'яненка

с.Яковлівка

Горького

Збір пропозицій та варіантів назв для подальшого використання у роботі та винесення на розгляд сесії Березнегуватської селищної ради /голові селищної ради/ для прийняття відповідного рішення.

Суб’єкти, що вносять пропозиції щодо присвоєння назв  (найменувань): селищна рада, селищний голова, громадські організації, жителі Березнегуватської селищної ради, які є громадянами України.

Строк проведення заходів з громадського обговорення:

Громадське обговорення проводиться у формі письмових пропозицій, надання  назви з обгрунтуванням запропонованого варіанту з дня оприлюднення (15 грудня на сайті селищної ради) зазначеного інформаційного повідомлення протягом 30 календарних днів до 15 січня 2024 року включно.

Анонімні, необґрунтовані пропозиції та зауваження не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) можуть бути надіслані на поштову адресу, електронною поштою або надані особисто до відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово – комунального господарства  та комунальної власності Березнегуватської селищної ради. Зразки заповнення  необхідних документів (клопотання, пояснювальна записка, інформаційна довідка) можна отримати у відповідальної особи - секретаря робочої групи з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів топоніміки на території Березнегуватської селищної ради Ірини Шишківської.

Місцезнаходження, поштова та електронна адреса організатора громадського обговорення:

Адреса не вказується в цілях безпеки.

Електронна пошта berezenslrada@meta.ua.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 25 січня 2024 року включно на офіційному сайті Березнегуватської селищної ради та в інших засобах масової інформації.