Шановні мешканці Березнегуватської територіальної громади!

Дата: 28.12.2023 16:17

З вересня 2023 року на території громади, за рахунок коштів «Світового Банку», проводиться виплата компенсації для проведення ремонтних робіт на об’єктах нерухомого майна, які внесені до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій,  спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України  (постанова КМУ від 21 квітня 2023 року № 381 (із змінами)).

Компенсація надається для придбання будівельної продукції з метою виконання поточного та капітального ремонту по відновленню пошкодженого об’єкту нерухомого майна на момент складання чек-листа з обов’’язковим проведенням фотофіксації.

Перерахунок коштів на відкриті рахунки із спеціальним режимом використання  отримувачів компенсації в відділеннях банків (рахунок-єВідновлення) здійснюється після проведення верифікації внесених даних з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення» Мінінфраструктури та Мінцифри.

За результатами проведення робіт з поточного та капітального ремонту по відновленню пошкодженого об’єкту нерухомого майна складається акт верифікації (для категорії А, через 12 місяців з моменту отримання компенсації; для категорії Б після використання першого траншу (70 %) та по закінченню 18 місяців з моменту отримання коштів).