Повідомлення про ускладнення погодних умов 7-9 січня 2024 року на території Миколаївської області

Дата: 05.01.2024 11:15

Фото без описуУ зв'язку із впливом південного циклону та вторгненням холодного арктичного повітря з півночі Європи по території Миколаївської області та м. Миколаїв 7-9 січня 2024 року очікується складні погодні умови.

Вдень 7 січня та протягом доби 8 січня значні опади (дощ з переходом у сніг), вночі 9 січня сніг. Ожеледь, місцями налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву 5-15 см. Пориви вітру 17-22 м/с. Зниження температури повітря протягом доби 8 січня до 3-8 градусів морозу, вночі 9 січня до 8-13 градусів морозу.

Ускладнення погодних умов 7-9 січня відповідає 1 рівню небезпечності (жовтий).

Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Заступник начальника
Баштанської районної
військової адміністрації                                                           Андрій ДЯЧЕНКО