Дотримуйтеся психологічної гігієни

Дата: 09.01.2024 11:19

Ви як? Мабуть, знову купа справ і не факт, що поснідали сьогодні. Хотіли нагадати, аби ви не забували про психологічну гігієну та знаходили трохи часу для себе

Фото без опису

Турбота про ментальне здоров’я – це не лише дихання чи сеанси психолога. Пам’ятаєте, ми порівнювали психіку з батарейкою?🔋Щоб рухатися далі, ми маємо відпочивати – так влаштований організм. Та й відпочивати можна по-різному, а саме поєднувати приємне з корисним:

*️⃣ наведіть лад у шафі, робочому столі чи на кухні, позбудьтеся мотлоху, а речі, які вже не носитимете, передайте волонтерам;

*️⃣ послухайте подкаст чи новий альбом в улюбленому жанрі, не відволікайтеся на чати і новини;

*️⃣ вийдіть на прогулянку, покатайтеся на велосипеді, погодуйте птахів у парку;

*️⃣ навідайтеся до найближчого притулку, проведіть час із тваринами, запитайте волонтерів, чим можете допомогти;

*️⃣ сходіть на манікюр, педикюр, зробіть нову зачіску;

*️⃣ запросіть друзів на ніч кіно;

*️⃣ складіть чіткий план на день і спробуйте закрити усі його пункти — якщо вдасться, нагородіть себе чимось приємним.

Пам’ятайте: ваше ментальне здоров’я важливе 24 години на добу і 365 днів на рік.

Як можна допомогти собі та іншим у періоди стресу, дізнавайтесь на 👉https://bf.in.ua/turbota.

Рекомендації розроблено в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська.

#тияк #психічнездоровя #mentalhealth

#психотурбота