Філософія Всеукраїнських шкільних ліг

Дата: 24.01.2024 10:07

Фото без описуСпосіб життя, який робить навчання та розвиток неймовірно цікавими та збагаченими – такою є філософія «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Організатори проєкту вже розповідали про фізичний розвиток, самовираження, емпатію та емоційний інтелект, як основи філософії проєкту. Сьогодні розкриваємо наступні важливі пункти:

🏔️Активний відпочинок

У філософії «Пліч-о-пліч» великий акцент на активному та здорову відпочинку, який робить будні цікавішими та надає можливість розслаблятися.

💡Мотивація

Надихати учнів досягати великих висот, ставити собі цілі та прагнути до успіху. А цей проєкт – найкраща мотивація.

👨‍👩‍👧‍👦 Сімейна підтримка

Сімейна підтримка відіграє дуже важливу роль в житті людей. Це один з найважливіших елементів успіху, який допомагає учням долати труднощі, зберігати мотивацію та розкривати свій потенціал.

↪️З першою частиною можна ознайомитися тут: https://t.me/sclgovua/56

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #філософіяпроєкту