Дата: 02.02.2024 16:13

Фото без опису02 лютого 2024 року о 10.00 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 3 питання. Члени виконавчого комітету схвалили проєкти рішень Березнегуватської селищної ради:

1. Про схвалення проєкту рішення Березнегуватської селищної ради «Про затвердження звіту про виконання бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади за 2023 рік».

1. Про схвалення проєкту рішення Березнегуватської селищної ради «Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік».

Також рішенням виконавчого комітету селищної ради утворено комісію з перевірки факту розміщення внутрішньо переміщених осіб для нарахування компенсації витрат за тимчасове їх розміщення (перебування) та затверджено її склад.