Засідання бюджетної комісії

Дата: 05.02.2024 15:50

Фото без опису5 лютого 2024 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. Провела засідання голова комісії - Богуш Ірина.

Члени комісії розглянули 6 питань, з них: про звіт про виконання бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади за 2023 рік, про зміни до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік, про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради на 2024 рік, про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради на 2024 рік, про погодження зміни розміру посадового окладу директору комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради, а також розглянули  лист тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради від 29 січня 2024 року.

Працювали активно і злагоджено, тож всі питання, включені до порядку денного засідання були розглянуті та прийняті відповідні рекомендації.