Єланецька громада доєдналася до проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 23.02.2024 08:19

Фото без описуУ вівторок, 20 лютого, у Єланецькій громаді відбулось офіційне відкриття ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У день відкриття спортивних ігор команда з черлідингу Єланецького ліцею № 2 Єланецької селищної ради поділилася із глядачами своїм ✨творчим виступом.

Також, у рамках заходу, між здобувачами освіти та вчителями фізичного виховання закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради відбулися спортивні ігри з ⚽️футзалу та 🏀баскетболу.

🙌Учасники змагань продемонстрували високий рівень гри, технічну майстерність та справжній командний дух.

Заступник Єланецького селищного голови Людмила Клобукова та начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради Тетяна Бурлака 🤝привітали юних спортсменів з відкриттям змагань, побажали їм впевненості та позитивних вражень, а також нагородили дітей цінними призами.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion