Дата: 27.02.2024 15:41

Фото без опису27 лютого 2024 року о 10.00 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 23 питання.

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Березнегуватської селищної ради  від 13 лютого та 16 лютого 2024 року, про внесення змін до складу комісії з обстеження щодо втрат сільськогосподарських тварин, збитків, завданих сільськогосподарській техніці та обладнанню особистих селянських господарств та/або фермерських господарств, що зареєстровані як фізичні особи-підприємці, внаслідок збройної агресії російської федерації, про зарахування на квартирний облік для потребуючих поліпшення житлових умов та соціальний квартирний облік, про внесення змін до складу житлової комісії, про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про зміни у підставі про надання правового статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.