На Баштанщині стартував III етап змагань з волейболу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 29.02.2024 11:14

У середу, 28 лютого, на території Новобузької громади у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувся III районний етап змагань з волейболу серед юнаків та дівчат чотирьох громад Баштанського району:

• Новобузьку громаду представляв Новобузький ліцей № 1;
  • Софіївську громаду - Софіївський та Березнегуватський ліцеї;
  • Казанківську громаду - гімназія;
  • Володимирівську громаду - ліцей.

Привітати учасників завітали заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі, начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів, головний спеціаліст Комітету фізичної культури і спорту Миколаївського обласного відділення (філія) КФВС МОНУ Олена Мошків.

«Вітаю усіх учасників змагань! Ваші зусилля та витримка на шляху до перемоги — невичерпне джерело натхнення для нас усіх. Спорт є символом єдності та сили нашого духу. Нехай ваші досягнення спонукатимуть до нових вершин і надихатимуть на майбутні перемоги. Успіхів!», - звернувся до присутніх Олександр Трайтлі.

У запальній боротьбі перемогу отримали команди юнаків та дівчат Новобузького ліцею № 1.

Далі команди розподілили місця таким чином:

2 місце - Софіївська громада;

3 місце - Казанківська громада;

4 місце - Володимирівська громада.

Таким чином, Новобузький ліцей № 1 буде представляти район у IV обласному етапі спортивних змагань з волейболу.

Дякуємо нашим захисникам за можливість змагатися, навчатися, мріяти! Разом до перемоги!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion