У Синюхинобрідській громаді пройшли змагання з баскетболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 04.03.2024 08:19

У п'ятницю, 1 березня, у Синюхинобрідській громаді на базі Чаусівського ліцею відбулися змагання з баскетболу у рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Учасниками змагань стали команди Довгопристанського, Синюхинобрідського та Чаусівського ліцеїв.

Відкриваючи змагання, з вітальним словом до присутніх звернувся голова територіальної громади Олександр Зубко, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Наталя Кротік та побажали спортсменам здобути перемогу в чесній боротьбі.

Привітали учасників, які беруть участь у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» й вчителі фізичної культури. Побажали командам перемоги.

За результатами II територіального етапу змагань з баскетболу серед хлопців перше місце посіла команда Чаусівського ліцею,друге - Довгопристанського ліцею, третє - Синюхинобрідського ліцею.

Переможці отримали грамоти та кубки.

Разом до перемоги!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion