Пліч-о-пліч: У двох громадах Миколаївщини відбулися змагання з 🏀 баскетболу

Дата: 04.03.2024 13:33

У пʼятницю, 1 березня, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Новобузькій та Новоодеській громадах пройшли змагання з баскетболу серед учнів.

Фото без опису

👉У Новобузькій громаді гра була присвячена зірці та фанату Новобузького баскетболу загиблому воїну Євгену Лебедику.

У запальній боротьбі 🥇перемогу виборола команда Новобузького ліцею, 🥈друге місце посіла команда Новобузького ліцею № 1 та 🥉бронзу отримав Новобузький ліцей № 10.

Учасників змагань привітав перший заступник міського голови Олександр Славінський.

👉На Новоодещині за першість змагались команди юнаків Новоодеських ліцеїв № 1, 2, 3.

В завзятих протистояннях перемогу здобула 💪команда ліцею №2, друге місце – команда ліцею № 1, а третє – команда ліцею № 3.

Вітаємо переможців та їх наставників 👏🏻

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion