Засідання бюджетної комісії

Дата: 13.03.2024 16:46

Фото без опису13 березня 2024 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. Провела засідання заступник голови комісії - Татарова Ірина.

Члени комісії розглянули 7 питань, з них: обговорили та підтримали проєкт рішення про зміни до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік, про погодження фінансового плану комунального підприємства «Послуги-2» на 2024 рік, підтримали рекомендації щодо встановлення ставки орендної плати за земельні ділянки, орендовані для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області, щодо встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку, яка передається в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «ГУРТ-ГРУП», щодо встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку, яка передається в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01) із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області, щодо встановлення ставки орендної плати за земельні ділянки, які передаються в оренду із земель сільськогосподарського призначення А.01.13 – для іншого сільськогосподарського призначення, розглянули лист АТ «Миколаївобленерго» від 27 лютого 2024 року.

Працювали активно і злагоджено, тож всі питання, включені до порядку денного засідання були розглянуті та прийняті відповідні рекомендації.