Миколаївська область, Баштанський район

Пліч-о-пліч: Южноукраїнський ліцей №3 – переможець футзальних змагань у громаді

Дата: 14.03.2024 16:58
Кількість переглядів: 22

У середу, 13 березня, в Южноукраїнській громаді відбувся турнір з футзалу в рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У змаганнях брали участь чотири команди: Южноукраїнського ліцею №1 ім. Захисників Вітчизни, Южноукраїнського ліцею №2, №3 та №5.

Спортсмени показали справжню командну гру, продемонстрували свої спортивні здібності та надзвичайну майстерність у  володінні м’ячем.

Кожна команда прагнула здобути перемогу, проте найсильнішими та найспритнішими виявилися хлопці з  Южноукраїнського ліцею №3.

ІІ місце посіла команда Южноукраїнського ліцею №2, а ІІІ – Южноукраїнського ліцею №1 ім. Захисників Вітчизни.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Дякуємо учасникам та тренерам за цікаву гру.