Спорт, що обʼєднує: у Миколаївському районі відбулися фінальні змагання III етапу «Пліч-о-пліч» з черліденгу

Дата: 25.04.2024 14:00

Фото без описуУ вівторок, 23 квітня, серед команд освітніх закладів Миколаївського району завершилися фінальні змагання з черліденгу у межах «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

32 юні спортсменки від Веснянської, Сухоєланецької та Новоодеської громад зібралися, щоб продемонструвати свої танцювальні та акробатичні здібності, а також неймовірну жагу до перемоги.

🥇Так, кращими у змаганнях з черліденгу, посівши перше місце, стали учениці Веснянської громади.

🥈Срібним призером у спортивному поєдинку стала команда Новоодеської громади, 🥉бронзовим – команда Сухоєланецької громади.

По завершенню змагань усіх команд-призерок було нагороджено кубками, медалями та дипломами🏆

Дякуємо учасницям за яскраві емоції та подаровану атмосферу свята!👏 А дівчата-переможці вже готові скласти конкуренцію суперникам на обласних змаганнях. Тож нехай щастить!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion