Музичне відновлення

Дата: 30.04.2024 15:47

Фото без описуЗ 1-го вересня, після тривалої вимушеної перерви в Березнегуватській Дитячій мистецькій школі відновилося навчання. Діти, попри всі проблеми, труднощі та небезпеку, навчаються музиці – вони грають, співають, слухають музику  світових класиків та українську народну, розвивають свої здібності.

Наші талановиті учні навчаються чути, відчувати музику, та, за допомогою професійних викладачів, передавати всі почуття через гру на музичних інструментах. Зараз в школі навчається 63 учні, які обрали для себе свій відділ – фортепіано, скрипка, гітара або сольний спів.

А 25-го березня цього року деякі наші юні музиканти змогли взяти участь в зональному фестивалі-конкурсі мистецтв «На хвилі творчості». Шестеро талановитих, старанних та цілеспрямованих  учнів, досягли високих результатів і посіли почесні місця.

Переможцями стали учні фортепіанного відділу:

Фото без описуЯновська Юлія, 4 клас – ІІ місце (викладач Тицький Юрій Олексійович)

Капуста Ксенія, 3 клас – ІІ місце (викладач Тицька Наталя Олександрівна)

Фото без описуМіщенко Марія, 2 клас, - І місце (викладач Тицька Наталя Олександрівна)

Фото без описуПопович Марія, 1 клас – І місце (викладач Тицька Наталя Олександрівна)

Та учні-гітаристи:

Матвєєв Артем, 1 клас – І місце (викладач Іонов Микола Павлович)

Друзь Владислав, 4 клас – 1 місце (викладач Іонов Микола Павлович).

Всі учасники, за оцінкою членів журі, демонстрували добру підготовку, намагання поєднати емоційно-виразні та технічні можливості, прагнення розкрити авторські ідеї у виконуваних творах, що свідчить про значну професійну, кропітку, майстерну роботу як учнів так і викладачів, бо всі ми добре розуміємо, що лише у такому гарному тандемі - діти, викладачі та батьки - стає можливим досягнення гарних результатів.

Тож, я щиро вітаю усіх учасників конкурсу: наших працьовитих й натхненних учнів та невтомних й професійних викладачів, і сподіваюся, що всі перешкоди, які зараз є на нашому шляху минуться, і ми зможемо впевнено і з радістю дивитися в наше майбутнє.

Директор ДМШ Наталя Тицька