Великоднє Дерево Миру

Дата: 03.05.2024 13:16

Фото без описуНапередодні  свята Великодня  керівник гуртків «Писанкарство» та «Юні етнографи» Березнегуватського Будинку дитячої творчості  Бушина Таміла Миколаївна разом з вихованцями провели захід «Великоднє дерево миру».

Вихованці гуртка «Юні етнографи» підготували святкове привітання, провели цікаву вікторину  з учасниками заходу, познайомили глядачів з народними іграми «Коток», «Купса», «Котилася торба», «Іди, іди дощику.

До свята вихованці гуртка «Писанкарство» підготували з писанок «Птахів щастя», якими прикрашали Великоднє Дерево Миру. Для бажаючих провели майстер-клас по писанкарству, де кожен мав змогу власноруч створити свою писаночку.

Глядачі мали можливість придбати «пташку щастя» за донат на потреби Збройних Сил України. Діти зібрали 2200 гривень. Разом до Перемоги!Все буде Україна!

Директор ББДТ

Олена БАГНЮК