Дата: 22.05.2024 15:08

Фото без опису22 травня 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 39 питань. Члени виконавчого комітету прийняли рішення: про визначення загальної чисельності наявного населення Березнегуватської селищної територіальної громади, про надання статусу дитини-сироти, про надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про надання дозволу на проведення масових заходів в період дії воєнного стану на території Березнегуватської селищної ради.

Члени комісії працювали активно і злагоджено, всі питання включені до порядку денного розглянуті, прийняті відповідні рішення.