Засідання земельної комісії

Дата: 30.05.2024 15:52

Фото без опису30 травня 2024 року о 10.00 годині відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища. Вела засідання голова постійної комісії – Доценко Вікторія. У засіданні комісії взяли участь 5 депутатів. До плану роботи постійної комісії було включено 29 питань. Активне обговорення у членів комісії викликало питання про створення громадських пасовищ на території Березнегуватської селищної ради. Всі питання були детально опрацьовані членами комісії. Участь в роботі комісії  взяли  старости старостинських округів. З окремих питань порядку денного було заслухано заявників. По кожному  питанню прийнято відповідні рекомендації постійної комісії, з урахуванням яких будуть підготовлені проєкти рішень для подальшого розгляду  на сесії селищної ради.