Голоси дітей

Дата: 05.06.2024 11:56

Фото без опису4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

За ініціативи Першої леді Олени Зеленської в Україні 4 червня 2022 року започаткували щорічне проведення акції «Голоси дітей», присвячене пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.

В День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України, Березнегуватщина також  долучилася до Всеукраїнської акції.

В пам’ять про загиблих дітей учасники акції залишили на деревах, у місцях поховань дзвіночки. Цей символічний жест означає, що душа дитини, обірвана війною, завжди буде жити в наших серцях.

Ми памʼятаємо про кожну дитину, яка загинула внаслідок цієї жахливої війни. Віримо, що настануть часи, коли діти України зможуть жити в мирі та безпеці.

Важливо, щоб ми ніколи не забували про ці трагічні події та продовжували боротися за мирне майбутнє для наших дітей.