Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

🔰Прозорість та підзвітність: Миколаївська обласна прокуратура про здобутки та напрацювання у сфері захисту економічних інтересів держави

Дата: 06.06.2024 10:40
Кількість переглядів: 116

У середу, 5 червня, відбувся пресбрифінг за участі виконувача обов'язків керівника Миколаївської обласної прокуратури Дениса Фальченка. За його словами, у поточному році органами обласної прокуратури вже заявлені позови на близько 3 мільярдів гривень, у тому числі понад 660 мільйонів – у бюджетній сфері.

«Судами розглянуто й задоволено позови на суму понад 1,7 мільярда гривень, з яких понад 240 мільйонів – у сфері публічних закупівель. Порушення законодавства виявлялися у діяльності бюджетних установ, органів місцевого самоврядування, а також державних та комунальних підприємствах, які проводили закупівлі за державні кошти», – зазначив Денис Фальченко.

До слова, прокурори реагували на невідповідність тендерної пропозиції учасника кваліфікаційним вимогам замовника, відсутність бюджетних асигнувань на закупівлю, безпідставне витрачання коштів через укладення незаконних додаткових угод до основного договору, несвоєчасне виконання договірних умов тощо.

Більше інформації у відео з пресбрифінгу тут 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано