Дата: 26.06.2024 15:56

Фото без опису26 червня 2024 року о 9.30 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 34 питання, з них: про надання дозволу на отримання в дар та підписання відповідного договору дарування нерухомого майна неповнолітній,  про надання неповнолітній дитині дозволу  на реєстрацію автомобіля та підписання відповідних документів, про визначення місця проживання дітей з одним із батьків, про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, до Комунального  закладу  на повне державне забезпечення, про надання статусу дитини-сироти, про встановлення опіки над дитиною-сиротою, про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про зміну номера житлового будинку, про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, про надання дозволу на проведення масового заходу в період дії воєнного стану.

Члени комісії працювали активно і злагоджено, всі питання включені до порядку денного розглянуті, прийняті відповідні рішення.