Всеукраїнська просвітницька-інформаційна кампанія з платіжної безпеки «Кібербезпека фінансів»

Дата: 24.07.2024 16:38

Фото без описуНаціональний банк України та Державна служба спеціального зв’язку започаткували Всеукраїнську просвітницьку-інформаційну кампанію з платіжної безпеки «Кібербезпека фінансів» (далі - кампанія).

Повномасштабна збройна агресія росії проти України триває не лише на полі бою, а й у кіберпросторі. Для підготовки кібератак хакери експлуатують довіру населення, використовуючи важливі теми, в тому числі тему фінансів. Тому під загрозою також опиняються споживачі фінансових послуг.

Метою проведення кампанії є поліпшення обізнаності громадян щодо платіжної безпеки та формування навичок із захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

Цільова аудиторія: все населення України, яке користується платіжними послугами.

Термін проведення кампанії: з 30 травня по 30 вересня 2024 року.

Посилання на сайт кампанії: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/.

Під час кампанії планується проведення низки заходів та створення інформаційних продуктів, які поширюватимуться через власні комунікаційні канали Національного банку України, Державної служби спеціального зв’язку та канали партнерів.