Дата: 25.07.2024 11:24

25 липня 2024 року о 9.00 відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, до порядку денного засідання було включено 61 питання, з них: про участь рою молодшої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у ІІІ (Всеукраїнському) етапі; про надання дозволу на проведення масового заходу в період дії воєнного стану, про відзначення в Березнегуватській селищній раді у 2024 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України; про визначення місця проживання дітей з одним із батьків; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, про надання дозволу на укладання угоди та підписання договору оренди земельних ділянок; про продовження строку перебування дитини, позбавленої батьківського піклування у комунальному закладі; про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна; про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про присвоєння адрес житловим будинкам.

Члени комісії працювали активно і злагоджено, всі питання включені до порядку денного розглянуті, прийняті відповідні рішення.