❕30 липня — Всесвітній день боротьби із торгівлею людьми

Дата: 30.07.2024 10:45

Фото без описуТоргівля людьми — це сучасна форма рабства, яка загрожує правам та свободам мільйонів людей по усьому світу. Після початку повномасштабного вторгнення росії, українці стали ще більш вразливими до цього явища.

Одне з наших найголовніших завдань сьогодні — захистити кожного нашого громадянина від сучасних работорговців.

Якщо Ви або Ваші близькі потрапили до рук торгівців людьми, звертайтеся за допомогою за номерами «гарячих ліній»:

▪️527 — гаряча лінія з протидії експлуатації.

▪️0 800 500 202 або 112 або 102 — поліція.

▪️1547 — гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми.

▪️116 123 або 0 800 500 335 — гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

▪️0 800 213 103 — контакт-центр системи безоплатної правової допомоги.

Не мовчіть, якщо бачите чи відчуваєте загрозу! Ваша небайдужість може врятувати чиєсь життя❗️

За інформацією МВС України.