Звертаємо увагу керівників закладів освіти!

Дата: 08.08.2024 10:45

В зв’язку з великою кількістю питань від керівників закладів освіти щодо складання сезонного чотиритижневого меню Управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області заплановано на 8 серпня 2024 року на 10.00 проведення вебінару з закладами освіти щодо складання перспективних  меню в режимі онлайн на платформі Zoom.

Під час практикуму будуть розглядатися наступні питання:

• Законодавча база щодо організації харчування в закладах освіти.
  • Особливості організації харчування залежно від режиму роботи закладів.
  • Основні вимоги щодо організації харчування в закладах освіти.
  • Роз’яснення проблемних питань, які виникають при складанні чотиритижневих меню

Обговорення питань, які виникають під час складання перспективних меню в форматі питання – відповідь.

З питань отримання посилання на вебінар можна звертатися до управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за електронною адресою uprsannaglyad@ukr.net.