Захист прав дитини

Дата: 16.09.2024 20:00

Фото без опису    Орган опіки та піклування стоїть на захисті прав дитини,забезпечуючи права, свободу і законні інтереси дітей, та запобіганні дитячий бездоглядності та безпритульності а також запобіганні дітьми правопорушень. Один раз на місяць служба у справах дітей Березнегуватської селищної ради проводить засідання комісії з питань захисту прав дитини на якій вирішуються питання щодо доцільності чи недоцільності позбавлення батьківських прав, спори батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків, майнові та житлові  права дітей, призначення опіки, піклування та інші питання, які стосуються захисту прав дитини.

13 вересня2024 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Березнегуватської селищної ради , в якому взяли участь керівники структурних підрозділів селищної ради та інших установ.

На Комісії розглянуто 30 нагальних  питань, а саме:

- неналежне виконання батьківський обов’язків по відношенню до малолітніх дітей;

- затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав по відношенню до малолітньої  дитини;

- встановлення місця проживання дитини з батьком;

- надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Члени комісії детально обговорили та проаналізували кожне питання й ухвалили рішення, які спрямовані на забезпечення прав та інтересів дітей відповідно до чинного законодавства України.

Начальник Служби                                                            Світлана ШВАЧКО