Шановні ветерани, мешканці громади поважного віку!

Дата: 01.10.2024 11:06

Фото без описуЦього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
Турбота про людей похилого віку – справа кожного з нас, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.
Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! У цей святковий день прийміть найщиріші вітання, а також глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, радості, тепла, любові, душевного спокою, добра і віри в краще майбутнє! Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні.