Рейд «Діти вулиці»

Дата: 21.10.2024 09:50

Фото без опису      На виконання  наказу начальника  Служби  у справах дітей  Березнегуватської селищної ради  від  18.10.2024 № 57-р  «Про проведення  профілактичного заходу  «Діти вулиці» в селищі Березнегувате Березнегуватської територіальної громади, у вечірній час, 18 жовтня 2024 року рейдовою  групою  у складі  представників  ювенальної превенції Баштанського відділу поліції Служби у справах дітей селищної ради перевірено громадські місця (бари) щодо перебування  в них в нічний час неповнолітніх дітей або дітей в стані алкогольного сп’яніння, проведено роз’яснювальну роботу серед громадян.

Під час рейду було виявлено неповнолітніх, які перебували без супроводу дорослих в громадських місцях в нічний час та попереджено про те, що вони мають покинути заклад, якщо ж дитина не виконає рекомендації працівників поліції то батьків буде притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків  (ст.184 КУпАП).

Із власниками  закладів  проведено бесіди  щодо заборони продажу  неповнолітнім  спритних напоїв та тютюнових виробів.

За результатами рейду на одну мешканку селища було складено протокол про адміністративне правопорушення.

Проведення таких рейдів не мають на меті обмежити у правах дітей, а тільки  обмежити  можливості  негативного впливу на них та уникнення  небезпечного середовища.

Головна мета цих заходів – попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них. Це можливість вберегти дітей від шкідливого впливу вулиці та стимулювання відповідальності батьків за виховання своїх дітей.

Начальник Служби                                                  Світлана ШВАЧКО