Старт проєкту з підтримки самозайнятості у Березнегуватській громаді
ГО «ЦСП «Перспектива» розпочала реалізацію етапу навчального та консультаційного супроводу в межах грантової програми на самозайнятість міжнародної організації ACTED, що впроваджується у рамках проєкту «Консорціум Реагування: надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні (2023–2026)».
Учасниками програми стали мешканці Березнегуватської громади, які отримали грантову підтримку для розвитку власної справи у різних напрямах: тваринництво, рослинництво, тепличне господарство, бджільництво, вирощування та переробка сільськогосподарської продукції, випічка, а також різні види послуг.
Протягом наступних місяців команда ГО «ЦСП «Перспектива» забезпечуватиме учасників практичним супроводом і консультаційною підтримкою. Основна мета — допомогти людям краще організувати свою діяльність, ефективніше використовувати надані ресурси, зменшити витрати, збільшити прибуток та зробити власну справу більш стабільною й успішною.
У межах проєкту передбачено:
- ознайомчі та тематичні онлайн-зустрічі;
- консультації профільних фахівців;
- вебінари з практичних питань розвитку справи;
- супровід з організаційних, фінансових та інших актуальних питань.
Стартовою подією стане перша онлайн-зустріч учасників, під час якої команда проєкту представить формат роботи, графік навчань, а також познайомить учасників із тренерками та фахівцями.
Перша зустріч з переможцями конкурсу та презентація послуг проєкту відбудеться 14 січня о 10:00.
Обов'язкова попередня реєстрація на участь у заході за посиланням: https://forms.gle/Bt7rgK5HfKpFw7cB8
Приєднатися до зустрічі можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/73611780864?pwd=1zCR1lTQ1oaHNEV9lSceNGJI4kHVdl.1
Ми віримо, що поєднання грантової підтримки від ACTED та системного супроводу з боку ГО «ЦСП «Перспектива» стане надійною опорою для розвитку місцевих ініціатив і самозайнятості у громаді.