ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку  проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 26 травня 2021 року №12, на виконання рішення селищної ради від 26 травня 2021 року №13 «Про оголошення конкурсу на посаду головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради» селищна рада здійснює добір кандидатур від представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

16:46:08 02.06.2021

Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

20:03:19 31.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до вимог чинного законодавства України, а саме ст.ст. 11,12 Кодексу законів про працю України, ст.ст.2,14 Закону України «Про колективні договори та угоди», ст.ст.19,20 Закону України « Про професійні спілки , їх права та гарантії діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2019 року № 115 (із змінами) з 12 травня 2021 року Березнегуватська селищна рада проводить повідомну реєстрацію колективних договорів та угод, зміни і доповнення до них.

21:11:57 20.05.2021

УВАГА! АГРОХІМІКАТИ!

У період з 26 по 28 травня 2021 року ФГ “Валентина” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Калуга, Соколівка, Новоукраїнка та смт Березнегувате.

19:38:32 20.05.2021