Повідомлення про хімічну обробку

У період з 15 до 18 години 03 жовтня 2024 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу учхозу (села Калуга та селища (смт) Березнегувате).

У період з 30 вересня по 01 жовтня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Любомирівка, Мурахівка, Біла Криниця та селища (смт) Березнегувате.

У період з 05 по 07 серпня 2024 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Тетянівка, Висунськ та селища (смт) Березнегувате.

У період з 06 по 10 серпня 2024 року ФГ “Валентина” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Калуга, Соколівка, Новоукраїнка, Федорівка та селища (смт) Березнегувате.

У період з 28 по 29 липня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Любомирівка та Мурахівка.

У період з 27 по 28 липня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Висунськ, Любомирівка, Мурахівка та селища (смт) Березнегувате.

У період з 18 по 26 липня 2024 року ФГ “Валентина” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Калуга, Соколівка та селища (смт) Березнегувате.

06 липня 2024 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Новоукраїнка та селища (смт) Березнегувате.

У період з 24 по 26 червня 2024 року ФГ “ТІТ” буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу сіл Тетянівка, Висунськ та селища (смт) Березнегувате.

У період з 21 по 22 червня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу села Мурахівка.

У період з 21 по 22 червня 2024 року ПП «ОСТ ЛІДЕР-АГРО» буде проводити обробку полів агрохімікатами поблизу селища (смт) Березнегувате.