Сорок шоста позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 22 жовтня 2024 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про внесення змін до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Березнегуватської селищної ради на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 07 вересня 2021 року № 3.

Завантажити

2. Про внесення змін до селищної Програми про виконання Березнегуватською селищною радою, її виконавчими органами судових рішень та виконавчих документів на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 лютого 2022 року № 3.

Завантажити

3. Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Завантажити

4. Про внесення змін до Положення про фінансовий відділ Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від    18 листопада 2021 року № 4, та затвердження його в новій редакції.

Завантажити

5. Про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки на конкурсній основі у 2025 році.

Завантажити

6. Про внесення змін до селищної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки.

Завантажити

7. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі делегування Новобузькій міській раді виконання завдань (повноважень) у галузі будівництва.

Завантажити

8. Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Послуги-2» індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

9. Про надання згоди на вилучення з бібліотечних фондів та списання пропагандистської російської літератури, пошкоджених та втрачених книг.

Завантажити

10. Про внесення змін до складу експертної комісії з призначення стипендій обдарованій учнівській молоді на території Березнегуватської селищної ради, та затвердження її складу, затвердженого рішенням селищної ради від 09 листопада 2023 року № 12 (зі змінами).

Завантажити

11. Про призначення та виплату стипендій обдарованій учнівській молоді на території Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

12. Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням або виплатою добових за рахунок коштів селищного бюджету учасниками освітніх, спортивних заходів, змагань.

Завантажити

13. Про внесення змін до складу піклувальної ради Березнегуватського ліцею Березнегуватської селищної ради Миколаївської області, затвердженого рішенням селищної ради від 10 серпня 2023 року № 8.

Завантажити

14. Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від    15 грудня 2021 року № 2, та затвердження його в новій редакції.

Завантажити

15. Про зміну юридичної адреси Центру надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради та затвердження Положення про нього в новій редакції.

Завантажити

16. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Березнегуватська центральна районна лікарня» Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

17. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Березнегуватський центр первинної медико-санітарної допомоги» Березнегуватської селищної ради.

Завантажити

18. Про дострокове припинення повноважень депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Прохорова Олександра Олександровича.

Завантажити

19. Про Звернення депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання до Президента України, Голови Верховної Ради України, уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо посилення публічного висвітлення ситуації навколо полонених та безвісти зниклих захисників Сил Оборони України та сприяння визволенню  полону.

Не прийнято

Завантажити

20. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії  щодо створення місцевої пожежної охорони.

Завантажити

21. Про створення громадських пасовищ,розташованих в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Завантажити

22. Про відмову філії «Баштанське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарства «Ліси України» у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для ведення лісового господарства.

Завантажити

23. Про внесення змін до рішення селищної ради від 19 квітня 2024 року № 22 «Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради у власність Скрилю Віталію В’ячеславовичу для ведення фермерського господарства».

Завантажити

24. Про поновлення договору оренди землі з сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «Згода».

Завантажити

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України  Шульженку Володимиру Павловичу для ведення особистого селянського господарства в межах території  Новоочаківської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області.

Завантажити

26. Про проведення інвентаризації земель фермерського господарства «ЕРА» в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.