Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Тридцять п’ята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради восьмого скликання 31 серпня 2023 року

Питання порядку денного

Результати голосування

Результати відкритого поіменного голосування

1. Про визнання департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації замовником на виконання будівельних робіт.

Прийнято

Завантажити

2. Про внесення змін до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Прийнято

Завантажити

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 травня 2023 року № 16 «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам України для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області».

Прийнято

Завантажити

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 травня 2023 року № 20 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на замовлення громадян України відповідно до Класифікації видів цільового призначення земель (КВЦПЗ): А.01.03 – ведення особистого селянського господарства в межах території Березнегуватської селищної ради, Баштанського району, Миколаївської області»

Прийнято

Завантажити

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) яка перебуває в оренді СТОВ «Прогрес» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (А.01.01) в межах території Новосевастопольського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області (за межами населеного пункту).

Прийнято

Завантажити

6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності, не наданих у власність або користування, громадянам України в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

8. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам України для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

9. Про надання дозволу громадянам України на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 10 років для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність або користування, в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

10. Про надання дозволу громадянину України Логвіну Миколі Івановичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності в селі Калуга по вулиці Гагаріна, 17 Калузького старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

11. Про передачу громадянину України Каташинському Руслану Миколайовичу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Пришиб вулиця Садова, 14 в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель комунальної власності, не наданих у власність або користування, громадянці України Тюріній Любові Миколаївні в смт Березнегувате, провулок Башкірова,12 в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

13. Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПП «Маріана» терміном на 10 (десять) років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності, на якій розташовані нежилі приміщення, що є їхньою власністю в межах території Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.

Прийнято

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано