Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Позачергова сесія

Дата: 08.02.2021 16:10
Кількість переглядів: 3607

Фото без опису

        05 лютого 2021 року о 10.00 відбулася п’ята позачергова сесія Березнегуватської селищної ради. До порядку денного сесії було включено вісім питань:

 

1. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради.

 

2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Березнегуватської селищної ради.

 

3. Про внесення змін до Заходів щодо виконання селищної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затверджених рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 6.

                                                     

4. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання.

 

5. Про внесення змін до Положення про центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради, затвердженого  рішенням селищної ради від 23 жовтня 2020 року № 2, та затвердження його в новій редакції.

 

6. Про безоплатну передачу фінансовому відділу Березнегуватської селищної ради індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

 

7. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області з клопотанням щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Березнегуватської селищної ради.

 

8. Про звернення депутатів Березнегуватської селищної ради восьмого скликання до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.

Фото без опису

За пропозицією селищного голови дев’ятим питанням до порядку денного сесії було включено розгляд депутатського запиту депутата селищної ради восьмого скликання від Політичної партії «Європейська Солідарність» Доценко Вікторії щодо припинення роботи ДНЗ «Сонечко».

    Всі питання порядку денного сесії були попередньо розглянуті на спільному засіданні постійних комісій селищної ради. Тож депутати на пленарному засіданні ради працювали оперативно та злагоджено.

По всім питанням порядку денного були прийняті рішення. Що стосується розгляду депутатського запиту депутата селищної ради Доценко Вікторії, то депутати заслухали інформацію селищного голови Бойка Сергія стосовно ситуації, яка склалася в ДНЗ «Сонечко», та вирішили створити комісію з числа депутатів для вивчення питання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано