Вакцинація працівників проти COVID-19

Статтею 10 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» встановлено обов’язки громадян у сфері охорони здоров’я, серед яких, зокрема передбачено:

09:31:55 04.11.2021

Оголошення щодо проведення щорічних обов’язкових медичних оглядів працівників в 2022 році

Управління Держпраці у Миколаївській області нагадує, що на підставі Наказу МОЗ № 246 від 21.05.2007 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» необхідно:

09:30:30 04.11.2021

На Миколаївщині реалізовуватимуться заходи щодо протидії використанню праці іноземців та осіб без громадянства без трудового договору

На робочій нараді в Управлінні  Держпраці у Миколаївській області визначено план спільних заходів щодо контролю роботодавців, які застосовували у 2020 році - І кварталі 2021 року працю іноземців та осіб без громадянства на підставі відповідного дозволу, але при цьому інформація про виплату заробітної плати та сплату ЄСВ стосовно іноземних найманих працівників відсутня.

15:56:30 02.11.2021

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївські області інформує

Для зручності, оперативності і безпечності одержання пенсійних послуг в умовах дії карантину, Пенсійним фондом України для громадян створено низку онлайн можливостей їх отримання, не відвідуючи установи Фонду, через вебпортал електронних послуг.

08:38:55 29.10.2021