Оголошення

Оголошення про початок формування складу конкурсної комісії з відбору програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки на конкурсній основі у 2022 році

Запрошуємо представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, які мають відповідний досвід роботи, подавати кандидатури до складу конкурсної комісії з відбору  програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість для надання фінансової підтримки на конкурсній основі у 2022 році, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).

11:22:51 16.12.2021

Березнегуватська селищна рада оголошує конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки на конкурсній основі у 2022 році

Конкурс проводиться в рамках виконання Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» Березнегуватської селищної ради на період 2021–2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 6, селищної Програми «Безбар?єрна Березнегуватщина», затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 7, Програми патріотичного виховання населення на території Березнегуватської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 29.10.2021 року №1 та інших програм селищної ради, з метою цільового використання коштів місцевого бюджету. Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення проектів (заходів), розроблених  інститутами громадського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від  12 жовтня 2011 року № 1049 та Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, на конкурсній основі, затвердженого рішенням селищної ради від 18 жовтня 2021 року № 4.

11:14:50 16.12.2021

Інтерв’ю заступника начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ольги Купчишиної «Про право на отримання податкової знижки»

Ольго Анатоліївно, під час спілкування з податковими органами завжди акцентується увага на важливості виконання платниками податків обов’язку щодо своєчасної та повної сплати податкових зобов’язань, і необхідності знання своїх прав. Сьогодні хотілось би більше дізнатись про права громадян, зокрема про право на отримання податкової знижки.

08:16:24 16.12.2021

Інтерв’ю заступника начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Ольги Купчишиної щодо особливостей одноразового (спеціального) добровільного декларування

Як відомо, в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, яка стартувала 1 вересня 2021 року. Під час цієї кампанії, громадяни мають можливість задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки, та почати формувати свою податкову історію з «чистого аркуша».

08:15:14 16.12.2021

Повідомлення RASFF № 2021.6641

До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 09.12.2021 № 1854 «Щодо повідомлення  RASFF № 2021.6641-fup2».

10:46:15 10.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Програма “єПідтримка”, ініційована Президентом України,  стартує з 19 грудня та триватиме впродовж наступного року. В рамках програми громадяни зможуть отримати від держави підтримку в розмірі 1 000 гривень. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси, а також придбати книжки. Участь в програмі зможуть взяти повнолітні громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, що підтверджується відповідним сертифікатом у мобільному застосунку “Дія”.

16:40:49 09.12.2021