Шановні мешканці селища та гості!

Дуже сподіваємося на Вашу розсудливість та відповідальність під час відвідування місць поховань Ваших рідних та близьких у поминальні дні. Дотримуйтесь всіх встановлених обмежувальних заходів встановлених на період карантину. Бережіть себе, своїх рідних та близьких, не наражайте їх на небезпеку своїми необачними вчинками. Пам’ятайте, що за порушення правил карантину – штраф від 17 тис. грн. до 34 тис. грн. А якщо ви порушуєте санітарні правила та норми щодо запобігання інфекційним захворюванням, може бути й кримінальна відповідальність.

16:47:38 25.04.2020

Шановні громадяни!

Вдячний всім тим, хто дослухався до наших прохань та рекомендацій на Великдень і святкував у колі найближчих людей. Проте в країні залишається небезпека різкого поширення коронавірусної інфекції. Саме тому закликаємо вас свідомо і відповідально поставитись до здійснення поминальних заходів, які традиційно відбуваються протягом післяпасхальних днів, не варто відвідувати кладовища у поминальні дні, оскільки через порушення умов карантину під час пасхальних богослужінь, наші лікарі очікують можливі нові піки захворювання на COVID-2019 наприкінці квітня та на початку травня.

12:25:44 24.04.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо про початок роботи над розробкою Плану соціально - економічного розвитку Березнегуватської селищної ради на 2020-2022 роки.

17:00:08 15.04.2020

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДПАЛ СУХОЇ ТРАВИ ЗНАЧНО ПІДВИЩЕНО

Випалювання рослинності та її залишків залишається однією з найбільш актуальних екологічних проблем для навколишнього середовища і здоров'я людини. Спалювання сухостою забруднює повітря, а розведені навмання багаття призводять до неконтрольованих масштабних пожеж і значних збитків.

16:46:12 15.04.2020

До відома бджолярів району

Повідомляємо Вам, що в період з 10.04.2020 по 15.05.2020 року фермерським господарством «Орбіта» буде проводитись агрохімобробка посівів озимих культур на площах господарства.

14:32:28 13.04.2020