Як говорити з дітьми про людей з інвалідністю?

Людей із наслідками важких травм та інвалідністю ми зустрічаємо ледь не щодня. Це складна тема для розмови з дитиною, і нам, можливо, хотілося б її уникнути, але говорити про це важливо. По-перше, щоби підготувати дитину до такої зустрічі (її може налякати те, чого вона не розуміє); по-друге, аби проявити повагу.

09:13:02 29.01.2024

Щодо підтвердження факту непроживання окремих осіб за адресою домогосподарства при зверненні за призначенням житлової субсидії

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), житлова субсидія розраховується на всіх членів домогосподарства. Водночас, житлову субсидію може бути призначено без урахування осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають за місцем реєстрації і які не є членами сім’ї осіб зі складу домогосподарства.

18:56:05 26.01.2024

Чи є обов’язковим документом при призначенні пенсії довідка про заробітну плату за період до 1 липня 2000 року?

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при обчисленні пенсії враховується заробіток людини за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. Заробітна плата за цей період обчислюється за даними реєстру застрахованих осіб.

18:34:51 26.01.2024

Увага!!! Випадок грипу птиці!

25 січня 2024 року на території Баштанського району зареєстровано випадок високопатогенного грипу птиці типу А субтипу Н5 в приватному домогосподарстві жительки м. Новий Буг.

14:09:23 26.01.2024

Як впізнати вигоряння❓

Коли втома накопичується, зникають мотивація, інтерес до роботи чи звичних справ, які до цього приносили задоволення, інколи навіть бажання спілкуватися з оточуючими.

09:10:47 26.01.2024