Не поспішайте сваритися чи ображатися

Усі ми час від часу відчуваємо тривожність. Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго — від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність — це не просто напружений день чи занепокоєння.

12:49:06 01.02.2024

‼️Зареєстровано випадок пташиного грипу у Софіївській громаді❗️

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу ВЛ Миколаївської державної регіональної лабораторії Держпродспоживслужби від 30 січня 2024 р. № 000148 п.м./24, який був відібрано від 3 трупів лебедів (Регіональний ландшафтний парк «Приінгульський» на узбережжі річки Інгул біля с. Софіївка Баштанського району) виявлено РНК вірус грипу птиці типу А субтипу Н5.

17:40:54 31.01.2024

Прозорість та підзвітність: підсумки роботи управління з питань цивільного захисту Миколаївської ОВА за 2023 рік

У середу, 31 січня, відбувся пресбрифінг за участі заступника начальника управління – начальника відділу цивільного захисту управління з питань цивільного захисту Миколаївської обласної військової адміністрації Олени Горбачової.

17:21:57 31.01.2024

Згадуємо прості техніки дихання, які стануть у пригоді в стресових ситуаціях

«Дихання по квадрату» — одна з найпоширеніших технік, яка допоможе опанувати емоції, знизити відчуття тривожності, наситить організм киснем. Вона не потребує особливих умов, тож виконати її можна будь-де: вдома, в машині, в школі чи в укритті.

09:51:55 31.01.2024